شماره همراه : 09122689738
شماره تماس : 02165682697

برج خنک کننده گرد

برج خنک کننده گرد یا کولینگ تاور گرد به منظور از بین بردن حرارت نامطلوب آب از راه تبادل حرارت با هوا مورد استفاده قرار می گیرند. برج خنک کننده گرد معمولاً با استفاده از تبخیر کردن آب حرارت ایجاد شده در واحد شیمیایی را دفع می کند و دمای هوا را برج خنک کننده گرد پایین می آورد. برخی از مدل های برج خنک کننده گرد به صورت برج خنک کننده فایبرگلاس مدار بسته یا برج خنک کننده فایبرگلاس مدار باز که تحت عناوین برج خنک کننده مداربسته و برج خنک کننده مدار باز نیز شناخته می شوند دسته بندی می شوند.

ادامه مطلب

برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع

 برج خنک کننده فلزی یا برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع شرکت تهویه ماموت بر اساس استاندارد آمریکا در ظرفیت های 10الی 1200 تن تبرید ساخته می شود و برج خنک کننده فلزی یا برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع از نوع مارلی آمریکا ساخته می شود. بدنه برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع از جنس گالوانیزه هندی مرغوب با پوشش رنگ اپوکسی پلی امید، پرایمر (قیر صنعتی) ماستیک می باشد. اتصال تمام بدنه برج خنک کننده فلزی یا برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع و قسمت های مختلف برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع توسط پیچ مهره گالوانیزه گرم صورت می پذیرد. استفاده از الکتروموتور زیمنس 55 IP با بالاترین راندمان.

طراحی الکتروموتور در برج خنک کننده مارلی شرکت تهویه ماموت به گونه ای می باشد که الکتروموتور برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع در مقابل گرما، رطوبت، باران، برف توسط کلاهک محفوظ می باشد و هیچگونه آسیبی به الکتروموتور نمی رسد.

سیستم پاشش آب برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی به گونه ای می باشد که هیچگونه استهلاکی ندارد واز سیستم آب پخش کن های بلبرینگی و نازل های مربع پاش معاف می باشد و سیستم پاشش ان مدل ابریز می باشد و هیچ گونه رسوب گیری در ان وجود ندارد و سیستم ابریز برج خنک کننده به گونه ای طراحی شده است که در ان فاصله گام های ابریز رعایت شده و اب را به بهترین نحو قطره قطره می کند. فولی و فلکه و یاتاقان های برج خنک کننده مارلی شرکت تهویه ماموت از نوع TOUO ژاپن می باشد. همچنین پکینگ های داخل برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی از چوب مخملی روس و فنلاند می باشد که خود خاصیت خنک کنندگی دارد و باضخامت 10میل با گام مناسب در داخل برج خنک کننده قرار داده شده و برای تمیز کردن چوب ها کافی است، قسمت المیناتور (ورودی باد)را به راحتی باز نموده و چوب ها را تمیز کرده و سپس ان ها را در داخل برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع قرار داده و استفاده دوباره نمود.

پروانه های موجود در برج خنک کننده گالوانیزه مکعبی جریان متقاطع از نوع مولتی وینگ پلی آمید دار تیپ W ضد رطوبت،ضد حرارت،ضد رسوب باراندمان بالا می باشد که گرما و رطوبت داخل برج خنک کننده مکعبی گالوانیزه را به بهترین نحو خارج نمود که درخنک کردن اب تاثیر بسزایی دارد. سیستم المیناتور طراحی شده است که ازبه هدررفتن اب جلوگیری شده و همچنین باد به بهترین شکل وارد برج خنک کننده شده و در خنک کردن اب تاثیر بسزایی دارد.

برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف

در برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف آب خروجی از سیستم برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف HOT WATER) ( تحت فشارمتناسب پمپ وارد برج خنک کننده می گردد وبا عبوراز لوله ورودی برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف وارد قسمت آب پخش کن (SPRINKLER) میگردد و با وجود فشاراب و سیستم مکانیکی این قطعه و آب پخش کن شروع به چرخش کرده و آب با عبور از سوراخ های

ادامه مطلب

برج خنک کننده فایبرگلاس مکعبی جریان مخالف

برج خنک کننده فایبر گلاس مکعبی جریان مخالف آب ورودی را از سیستم ( hot water) وارد برج خنک کننده می کند و پس از عبور از لوله های ورودی وارد نازل هاnuzzles ) ( می گردند. با توجه به ساختار نازل در برج خنک کننده فایبر گلاس مکعبی جریان مخالف جریان آب به صورت گردابی بر روی سطوح پکینگ پاشیده می شوند از دیگر سو هوای داخل برج خنک کننده فایبر گلاس مکعبی جریان مخالف

ادامه مطلب

برج خنک کننده فایبرگلاس مدار بسته

برج خنک کننده فایبرگلاس مدار بسته به دلیل دارا بودن گردش آب یا سیال مورد نظر در محیط بسته (کوئل) هیچگونه رسوب و آلودگی وارد مدار برج خنک کننده فایبرگلاس مدار بسته نشده و آب یا سیال گردشی موجود در برج خنک کننده فایبرگلاس مدار بسته همواره تمیز می ماند، همچنین به دلیل بسته بودن برج خنک کننده فایبرگلاس مدار بسته ، سیکل گردشی تبخیر آب به حداقل می رسد.

ادامه مطلب

برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع

موتور برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع از نوع سه فاز بوده و قابلیت اتصال به اینورتر (inverter) را نیز دارد و بسته به تناژهای دستگاه برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع ظرفیت متفاوت داشته و معمولا از برندهای (siemens) ، (VEM) یا (ABB) با (IP55) استفاده می شود پروانه برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع از دو قسمت پره و کاهش سرعت تشکیل شده و دارای هوادهی بسیار مناسب و صرف انرژی کمتر می باشد.

ادامه مطلب
  • 1
  • 2
برج خنک کننده

آدرس شرکت

تهران، شهریار، جاده آدران
بعد از سه راه فردوسیه جنب پمپ بنزین کهنز

تماس با ما

تلفن: 02165682793
ایمیل: info[at]tmammut.com

شماره های همراه

09122689738 هاشمی
09122633275 موسوی