شماره همراه : 09122689738
شماره تماس : 02165682697

برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع

موتور برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع از نوع سه فاز بوده و قابلیت اتصال به اینورتر (inverter) را نیز دارد و بسته به تناژهای دستگاه برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع ظرفیت متفاوت داشته و معمولا از برندهای (siemens) ، (VEM) یا (ABB) با (IP55) استفاده می شود پروانه برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع از دو قسمت پره و کاهش سرعت تشکیل شده و دارای هوادهی بسیار مناسب و صرف انرژی کمتر می باشد.

حفاظ پروانه برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع یا فن گارد برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع از جنس فولاد گالوانیزه بوده و از ورود اشیائ و اجسام به داخل برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع جلوگیری می کند، همچنین محفظه فن برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع محافظت از فن و سیستم محرک برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع را انجام می دهد و از نظر شماتیک به گونه ای ساخته شده که هوا را به صورت مناسب هدایت می کند. حوضچه بالایی در برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع عمل توزیع ثقلی یکنواخت آب بر روی پکینگ ها را صورت می دهد و قسمت اصلی یا اسکلت برج برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع از جنس فولاد گالوانیزه بوده و مقاوم در برابر لرزش های برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع و رطوبت فضای داخلی برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع می باشد.


کرکره های ورودی هوا در برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع از جنس (FRP) بوده و بنا به درخواست مشتری می توان از جنس (PP) و یا (PVC) نیز ساخته می شود.


پکینگ ها برای برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع ورقه ایی از جنس (PVC) با شکل شماتیک شانه تخم مرغی و از گرید دارویی و مقاوم در برابر آسیب های بیولوژیکی می باشد و عمل تبخیرسطحی در برج بر روی این قسمت انجام می گیرد و بنا به درخواست مشتری می توان از جنس (PP) نیز ساخته شود.


در نهایت حوضچه زیرین برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع از جنس فایبر گلاس تقویت شده می باشد، آب خنک شده بر روی پکینگ ها در این قسمت جمع شده و به سمت پروسه خنک کاری هدایت می شود و دیواره جانبی برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع نیز از جنس فایبرگلاس تقویت شده و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید ساخته می شود.

برچسب ها: برج خنک کننده, کولینگ تاور, برج خنک کننده فایبرگلاس, کولینگ تاور فایبرگلاس, برج خنک کننده فایبرگلاس جریان متقاطع

برج خنک کننده

آدرس شرکت

تهران، شهریار، جاده آدران
بعد از سه راه فردوسیه جنب پمپ بنزین کهنز

تماس با ما

تلفن: 02165682793
ایمیل: info[at]tmammut.com

شماره های همراه

09122689738 هاشمی
09122633275 موسوی