شماره همراه : 09122689738
شماره تماس : 02165682697

برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف

در برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف آب خروجی از سیستم برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف HOT WATER) ( تحت فشارمتناسب پمپ وارد برج خنک کننده می گردد وبا عبوراز لوله ورودی برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف وارد قسمت آب پخش کن (SPRINKLER) میگردد و با وجود فشاراب و سیستم مکانیکی این قطعه و آب پخش کن شروع به چرخش کرده و آب با عبور از سوراخ های لوله های خروجی آب پخش کن و چرخش همزمان ان بر روی سطوح پکینگ های برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف پاشیده می شود.

همزمان با چرخش فن در بالای برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف در اثر گردش شافت الکتروموتور برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف هوای داخل برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف از پایین به بالای برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف مکش شده و از بالای برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف به بیرون پرتاب می شود.

در اثر عبور آب داغ از بالای فیل پکینگ ها به پایین و مکش هوا از پایین برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف به سمت بالا آب داغ و خنک شده و وارد تشت می گردد و آب خنک COLD WATER) ( بوسیله لوله های خروجی از برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف خارج می گردد.

مزایای برج خنک کننده مدار باز مدور نسبت به نسل پیشین برج خنک کننده را می توان به این شکل بیان کرد که با استفاده از فایبر گلاس در ساختمان برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف مشکل زنگ زدگی و خوردگی به وجود نخواهد آمد.   نحوه ساخت برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف باعث افزایش طول عمر برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف و کاهش هزینه نگهداری برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف گشته است. برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف به علت نحوه ساخت در برابراشعه افتاب و رطوبت بالا مقاوم بوده در طی مرور زمان تغییر حالت و رنگ نمی دهد ضمنا این طراحی برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف باعث گردیده برج خنک کننده فایبر گلاس در برابر بادهای تند هم مقاوم باشد.

طراحی خاص بدنه و نوع متریال برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف حداکثر ایستایی و راندمان درعین کمترین وزن و فشاربر روی فونداسیون به همراه دارد و میزان لرزش و ارتعاش به میزان قابل توجهی پایین است. وجود ساختار مناسب واستفاده از الکتروموتور با مصرف برق پایین تر برای برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف را فراهم کرده که در مقایسه با برج های خنک کننده گالوانیزه متناسب و کاهش 2تا3 برابری مصرف برق را به همراه دارد.

کلیه الکتروموتورهای مورد استفاده طبق استاندارد UL بوده وضد آب و فلنچ دار میباشد و متناسب جهت محیط های مرطوب و از نوع عمودی است و از مارک های معروف اروپایی 55 IP میباشد. فن های بکار رفته از نوع تو خالی و پره های آن از نوع Axial از جنس AL-FRP بوده و به دلیل استفاده از فایبر گلاس و مواد PVC و بالانس دینامیکی و استاتیکی فن موجود برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف ، لرزش به حداقل ممکن کاهش یافته است و در اثر پایین بودن دورفن از صدایی کم با دبی بر خوردار است و جایگزین مناسب فن های سانتریفوژ حجیم با راندمان پایین در برج های خنک کننده گالوانیزه است.

پکینگ های پلیمری از جنس PP و PVC ودر قالب FILM PACKING بوده که در برابر جریان هوا و اب مقاوم بوده واز عمر طولانی بر خوردار است. فیلم آبی که بر روی این گونه پکینگ ها ایجاد می شود چندین برابر انواع دیگر آن می باشد که این امر باعث تماس بیشتر بین آب و هوا و سرد شدن بیشتر اب می شود و در مقایسه با چوب های اشباء شده مصرفی دربرج خنک کننده گالوانیزه قدیمی حداکثر راندمان و قیمت مناسب وتولید و تامین راحت تر را به همراه دارد.

سیستم پاشش آب SPRINKLER) ) در این سری از برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف از نوع پاششی و گردان و از جسن آلیاژ آلمینیوم بوده و با طراحی خاص خود حداقل افت فشار را به همراه دارد و همینطور هزینه تعمیر و نگهداری پائینی دارد .

برچسب ها: برج خنک کننده, کولینگ تاور, برج خنک کننده گرد, کولینگ تاورر گرد, برج خنک کننده فایبرگلاس, کولینگ تاور فایبرگلاس, برج خنک کننده جریان مخالف

نمونه برج خنک کننده فایبرگلاس مدور جریان مخالف