شماره همراه : 09122689738
شماره تماس : 02165682697

درباره ما

شرکت تهویه ماموت در سال 1383 فعالیت خود را شروع کرده و بعنوان پیشگام در تولید انواع برج خنک کننده فایبرگلاس و گالوانیزه ملخی مدل مارلی (marli) آمریکا و برج خنک کننده فایبر گلاس گرد و مکعبی و ساخت برج خنک کننده از ورق استیل برای اولین بار در ایران است شرکت تهویه ماموت با مدیریت آقایان موسوی و هاشمی و با اتکا به خداوند متعال ، چندین سال تجربه ، تکنولوژی مدرن و توانمندی های خود قادر است انواع برج خنک کننده در تناژهای مختلف بنا به در خواست مشتری و نیاز پروژه های مختلف تهیه و تولید کند .

تهویه ماموت علاوه بر عرضه در بازار های داخلی به کشورهای آسیایی نظیر قزاقستان ، جمهوری آذربایجان و افغانستان صادرات داشته و هم اکنون بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان برج های خنک کننده در ایران مطرح می باشد .

شرکت تهویه ماموت سازنده انواع برج خنک کن از جمله برج های فایبر گلاس با فن اکسیال مکشی می باشد . برج های فایبر گلاس تهویه ماموت توسط تیم مهندسی مجرب شرکت طراحی شده و کلیه مراحل ساخت مطابق با استاندارد CTI بوده و بر آن اساس کنترل کیفی می گردد. ایننوع برج خنک کننده با توجه به فرم استوانه ای بدنه ، علاوه بر مقاومت بالا در مقابل باد ، دارای ظاهر بسیار زیبائی نیز می باشد . بدنه برج از چندین لایه الیاف شیشه تقویت شده با رزین های مرغوب پلی استری (FRP) ساخته شده است . جهت بالا بردن استحکام دیواره های برج ، از مقاطع با اشکال و طراحی خاص در بدنه استفاده می شود .

کلیه قطعات بدنه همچون پوسته ، حوضچه و چاهک از جنس فایبر گلاس بوده و بوسیله پیچ و مهره گالوانیزه بهم متصل می گردند . سطوح خنک کننده از جنس PVC ضد باکتری و مقاوم در مقابل سایش بوده که به شکل بلوک های لانه زنبوری در داخل برج قرار می گیرند . سطوح خنک کننده ضد رسوب نیز در صورت سفارش موجود می باشد .

برج خنک کننده

آدرس شرکت

تهران، شهریار، جاده آدران
بعد از سه راه فردوسیه جنب پمپ بنزین کهنز

تماس با ما

تلفن: 02165682793
ایمیل: info[at]tmammut.com

شماره های همراه

09122689738 هاشمی
09122633275 موسوی