شماره همراه : 09122689738
شماره تماس : 02165682697

برج خنک کننده بتنی

برج خنک کننده بتنی تهویه ماموت به لحاظ عمر بدنه در مقایسه با سایر برج های خنک کننده تهویه ماموت از عمر بدنه بالاتری برخوردار می باشد بر همین اساس ساختمان و اسکلت تشکیل دهنده این نوع از برج خنک کننده دارای کمترین میزان آسیب پذیری برخوردار می باشد و می توان از آن برای طولانی مدت استفاده نمود.

برج خنک کننده بتنی یکبار طراحی و ساخته خواهد شد و در محل مورد نظر به صورت ثابت قرار خواهند گرفت ، ساختار برج خنک کننده بتنی به صورت یکپارچه اجرا می شود و اجزای تشکیل دهنده آن عبارت است از حوضچه آب سرد ، سقف، کف، دیواره های برج خنک کننده که دربرج خنک کننده بتنی ستون هایی برای تامین محل نصب تجهیزات تعبیه می شود که این ستون ها می توانند بر حسب طراحی بصورت عمودی و یا افقی طراحی و اجرا شوند.

یکی از معایب برج خنک کننده بتنی یا کولینگ تاور بتنی را می توان عدم امکان جا به جایی آن ها دانست همینطور وزن بسیار بالای این نوع از برج های خنک کننده باعث می شود انتخاب محل نصب آن ها کمی متفاوت از سایر برج های خنک کننده تهویه ماموت باشد.

برج خنک کننده بتنی در میان سایر مدل های برج خنک کننده به کمترین میزان تعمیرات نیازمند می باشد و دلیل اصلی آن عمر و دوام طولانی مدت بدنه برج خنک کننده می باشد البته طراحی اولیه برج خنک کننده بتنی در این امر تاثیر بسزایی دارد.

در مقایسه قیمت برج خنک کننده بتنی با قیمت سایر مدل ها بایستی به این نکته اشاره نمود که قیمت این نوع از کولینگ تاور قطعاً بیشتر خواهد بود.

برج خنک کننده

آدرس شرکت

تهران، شهریار، جاده آدران
بعد از سه راه فردوسیه جنب پمپ بنزین کهنز

تماس با ما

تلفن: 02165682793
ایمیل: info[at]tmammut.com

شماره های همراه

09122689738 هاشمی
09122633275 موسوی